Haber

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Kartepe Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısına Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman başkanlık etti. Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşüldü ve karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşüldü ve karara bağlandı. TBMM gündeminde yer alan 2023 Mali Yılı Gelir Gelir Tarifesi değişikliği talebi ile Uzunbey, Uzunçiftlik, Emekevler, Acısu, Sarımeşe ve Köseköy mahalleleri için hazırlanan uygulama imar planı değişikliğinin unsurları oybirliğiyle kabul edildi.

8 TIR ALINACAK

Meclis gündeminde yer alan 6 adet damperli kamyon ve kar küreme kamyonu ile 2 adet hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu alımı oy birliği ile kabul edildi, kredi talep unsuru oy çokluğu ile kabul edildi. Uzunbey ve Sarımeşe Mahalleleri uygulama imar planı değişiklik unsurları 2022 Mali Yılı kesin hesabı Plan ve Bütçe Komisyonu’na gönderilmek üzere Plan Komisyonu’na havale edildi. Kartepe Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10:00’da yapılacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tusba.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu